Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001:2015

 • Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający, że System Zarządzania Jakością, wprowadzony w naszej firmie, spełnia najwyższe wymagania.

  Certyfikat przyznawany jest po przeprowadzonym audycie, który zrealizowała firma LL-C (Certification) Polska.

Certyfikat ISO 45001:2018

 • Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała Certyfikat ISO 45001:2018 potwierdzający, że System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną pracy, wprowadzony w naszej firmie, spełnia najwyższe wymagania.

  Certyfikat przyznawany jest po przeprowadzonym audycie, który zrealizowała firma LL-C (Certification) Polska.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 • Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany na podstawie danych finansowych z roku 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016. Wyróżnienie to nadawane jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland specjalistę w sporządzaniu raportów oceniających wiarygodność i stabilność firm na całym świecie. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez D&B Poland.

  Ocena wiarygodności i stabilności firmy, wystawiana przez analityków D&B Poland opiera się na:

  • analizie moralności płatniczej według programu Bisnode InternationalPayment Monitor,
  • analizie wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

  W związku z otrzymaniem certyfikatu, Zarząd firmy składa pracownikom działu finansowego Spółki podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy w realizację skutecznej polityki finansowej firmy.

Ranking Gazele Biznesu

 • Zostaliśmy laureatem rankingu Gazele Biznesu 2014 –  liście najbardziej dynamicznych polskich firm!

  Ranking Gazele Biznesu – to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

  Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

  Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz “Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Certyfikat Dynamiczna Firma

 • Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe. Certyfikat Dynamiczna Firma to również dowód na wzrost pozycji na rynku, a także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

  Certyfikat przyznawany jest w oparciu o autorski algorytm Bisnode wyliczający dynamikę wzrostu przedsiębiorstwa. W obliczeniach bierzemy pod uwagę kluczowe dane finansowe – obrót i zysk firmy. Dane te zostały dodatkowo zweryfikowane przez największą wywiadownię gospodarczą – Dun & Bradstreet.

Diamenty Forbesa

 • Firma SKYNET POLSKA SP. Z O.O. została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2013 oraz 2014. Ranking wskazuje firmy najszybciej rozwijające się i zwiększające swoją wartość. Naszym sukcesem jest też to, że jesteśmy obecni wśród polskich firm w kategorii 5 – 50mln zł przychodów.

Krajowy Rejestr Długów

 • Mając na uwadze etyczne prowadzenie działalności gospodarczej jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A..

Rzetelna Firma

 • Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej naszej firmy.
  Między innymi dzięki niemu zyskujemy zaufanie klientów i kontrahentów.

  Zobacz naszą wizytówkę: www.rzetelnafirma.pl

Pozostałe certyfikaty