SKYNET na Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu – RetailShow 2014

Firma SKYNET Polska była wystawcą na Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu – RetailShow 2014. W trakcie targów (19-20 listopada 2014 r.) mieliśmy przyjemność zaprezentowania swojego portfolio w zakresie: systemów ograniczających straty w punktach handlowych oraz rozwiązań pozwalających na zwiększenie efektywności prowadzonego biznesu i usprawnienie zarządzania punktami handlowymi.

Wśród rozwiązań oferowanych przez SKYNET, które cieszyły się w trakcie targów największym zainteresowaniem znajdowały się:

  • systemy przeciwkradzieżowe pozwalające na ograniczenie strat spowodowanych kradzieżami sklepowymi,
  • systemy zliczania Klientów i zaawansowanej analizy ruchu Klientów w punktach handlowych, które umożliwiają świadome i efektywne zarządzanie obiektami handlowymi,
  • systemy monitoringu wizyjnego i inteligentna analiza obrazu, które znacząco poprawiają bezpieczeństwo w sklepie i galerii handlowej,
  • system integracji monitoringu wizyjnego z systemem kasowym (POS), do nadzoru transakcji kasowych i ich prawidłowego przebiegu.

Obecność na targach pozwoliła nam nie tylko na zaprezentowanie nowych technologii, ale również na pozyskanie wiedzy nt. trendów na rynku oraz aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb zmieniającego się rynku.

 

Posted in: