Akcesoria

Przy wyborze materiałów eksploatacyjnych kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością i skutecznością, ale również estetyką produktów. Dbamy o to, aby zabezpieczenia nie wpływały negatywnie na sposób prezentacji towarów na ekspozycji sklepowej. Duża różnorodność typów systemów oraz akcesoriów, umożliwia dostosowanie rozwiązania do potrzeb i aranżacji każdego wnętrza. Klipsy, metki, sejfery umożliwiają ochronę wszelkiego rodzaju towarów, od artykułów spożywczych poprzez tekstylia aż po artykuły przemysłowe.
ZIP POWER
WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO – INSTALACJA W 7 SEKUND

Seria ZIP POWER to idealne rozwiązania do zabezpieczenia małych akcesoriów elektronicznych takich jak głośniki Bluetooth, słuchawki, smartwatch, GPS oraz wiele innych.

Dzięki możliwości wykorzystania oryginalnych zasilaczy chronione produkty są zawsze zasilane, co zwiększa ich atrakcyjność.

Wewnętrzny akumulator uruchamia się w przypadku braku zasilania i podtrzymuje działanie zabezpieczenia.

Seria produktów ZIP POWER jest idealna do zabezpieczenia małych ekspozycji.

Instalacja zabezpieczenia jest błyskawiczna, dzięki czemu umożliwia częstą i niekłopotliwą zmianę

ZIPS POWER Multiport
Idealne rozwiązanie do ochroni i zasilania małych akcesoriów jak głośniki Bluetooth, słuchawki czy nawigacje GPS. Jest w stanie współpracować z czterema urządzeniami jednocześnie. Szeroka gama sensorów pozwala na podłączenie poprzez port microUSB, USB typu C a nawet Apple Lightning. Estetyczna jednostka centralna może zostać zainstalowana na jak i pod blatem. Zips Power Multiport jest kompatybilne z IR Ecosystem oraz wspiera Access Managera.

Główne cechy zabezpieczenia:

  • LED’owa sygnalizacja statusu zabezpieczenia
  • Zapasowy akumulator podtrzymujący alarm w przypadku braku zasilania
  • 4 port dostarczające 5V 1 amper na każdy
  • Syrena alarmowa o mocy 100 dB
ZIP 2.0
NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE, BŁYSKAWICZNE ZABEZPIECZENIE

ZIP 2.0 posiada bardzo szeroką gamę czujników, dzięki czemu tym małym zabezpieczeniem możemy zabezpieczyć absolutnie cały asortyment, który nie wymaga zasilania.

ZIP 2.0 w wersji 4 portowej może posłużyć do zabezpieczenia np. 4 laptopów.

Instalacja zabezpieczenia jest bardzo prosta i trwa kilka sekund, dzięki czemu można samodzielnie instalować ZIP 2.0.

Podtrzymanie bateryjne powoduje ograniczenia przewodów do minimum.

Jest to jedno z najbardziej dyskretnych i wszechstronnych zabezpieczeń na świecie.

 

Haki
IR HOOK – OCHRONA TOWARÓW WISZĄCYCH O DUŻEJ WARTOŚCI

Od innowacyjnych dozowników po elastyczne zaczepy blokujące – wszystkie zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa.

T1000 – dozownik łatwy w obsłudze. 1 naciśnięcie 1 produkt.

IR LOCKING HOOK – haki w wielu rozmiarach z wbudowanym STOP LOCK-iem. Uniwersalne mocowanie do mebla zabezpieczone unikatową blokada na klucz. Wyjątkowy STOP LOCK otwierany siłą klucza nie magnesu, uniemożliwia kradzieże.

IR STOP LOCK- blokady montowane na haki, pasujące do wszystkich rodzajów haków. Innowacyjny system otwierania siłą klucza uniemożliwia kradzieże.

Shelf Tether – Innowacyje rozwiązanie zabezpieczające produkty o dużym gabarycie. Cenrala alarmowa wyposażona we wzmocnioną alarmową linkę trudną do przecięcia oraz STOP LOCK

pic
pic
pic
pic
pic
pic
Sejfery
SAFERY NAJWYŻESZJ KLASY

IR Safer wykonany z innowacyjnych materiałów, klasyfikuje się najlepszą na rynku jakością.

Zastosowanie unikatowego rozwiązania pobierania energii z klucza IR oraz weryfikowaniu klucza za pomocą 16 bitowego kodu uniemożliwia otwarcie safera przez osobę nieupoważnioną.

pic
pic
pic
pic
pic
pic
Pajączki
NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA WŚRÓD ZABEZPIECZEŃ LINKOWYCH

Wyjątkowa konstrukcja tego IR Pająka pozwala zabezpieczyć zapakowane artykuły i uniemożliwia ich kradzież.

Dzięki zastosowaniu technologii klucza IR, zabezpieczenie to nie wykorzystuje pola magnetycznego do otwarcia. Wyjątkowa technologia mechanizmu zasilanego energią klucza eliminuje kradzieże. IR Pająki dostępne są w dwóch systemach AM i RF. Próba wyniesienia, zdjęcia lub przecięcia zabezpieczenia natychmiast uruchamia alarm.

pic
pic
pic
pic
pic
pic