Laptopy / 2 w 1

LT03
Opracowany, aby zapewnić jeszcze większy komfort poznania laptopa.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, nowy LT03 zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo bez ograniczania klienta w testowaniu towaru. Lekki i dyskretny, LT03 jest idealnym rozwiązaniem dla laptopów.

Alarm przymocowany do laptopa zwiększa bezpieczeństwo chronionego produktu. Centrala alarmowa połączona jest z bazą za pomocą linki alarmowej odpornej na przecięcia. Dodatkowe gniazda z bazie przykręcanej lub przyklejanej do mebla, umożliwiają zastosowanie dodatkowych czujników chroniących np. baterie lub rysiki.

LT04
LTO4 posiada funkcję InVue Alarm-on-Merchandise. Alarmu mieszczony na produkcie uniemożliwia dyskretne oddalenie się z kradzionym przedmiotem.

Ochrona w połączeniu z kablem odpornym na przecięcia i opcjonalne ramiona tworzą doskonałe zabezpieczenie za rozsądną cenę.

LTO4 został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe wrażenia użytkownika w integracji z telefonem lub tabletem.

Innowacyjne rozwiązanie eliminuje uszkodzenia stojaka podczas próby kradzieży i pozwala na łatwą, natychmiastową ponowną instalacje.

Dodatkowe wyście pozwala zabezpieczyć akcesoria do telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pozwala eksponować integralne urządzenia, co bezpośrednio zwiększa sprzedaż obu produktów.

Zainstalowany system pass-through umożliwia ładowanie produktu oryginalnymi ładowarkami co chroni urządzenia przed przeładowaniem i obniża koszty.

ZIP 2.0
NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE, BŁYSKAWICZNE ZABEZPIECZENIE

ZIP 2.0 posiada bardzo szeroką gamę czujników, dzięki czemu tym małym zabezpieczeniem możemy zabezpieczyć absolutnie cały asortyment, który nie wymaga zasilania.

ZIP 2.0 w wersji 4 portowej może posłużyć do zabezpieczenia np. 4 laptopów.

Instalacja zabezpieczenia jest bardzo prosta i trwa kilka sekund, dzięki czemu można samodzielnie instalować ZIP 2.0.

Podtrzymanie bateryjne powoduje ograniczenia przewodów do minimum.

Jest to jedno z najbardziej dyskretnych i wszechstronnych zabezpieczeń na świecie.

Seria 2800
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI SPRZEDAŻY

Seria 2800 to zabezpieczenie stworzone do zabezpieczania pełnej gamy produktów.

Jedną centralą możemy zabezpieczyć do 40 produktów.

Bardzo szeroka gama czujników umożliwia zabezpieczenie takich urządzeń jak smartphony, tablety, laptopy, aparaty foto, obiektywy, głośniki BT, smartwatche, słuchawki, golarki, szczoteczki i wiele wiele innych.

S2800 wyposażony w regulatory napięcia dostosują się do każdego zabezpieczanego urządzenia nie powodując przeładowania baterii.

Jest do idealny system do ekspozycji pełnej gamy produktów producenta.

Dzięki unikalnym złączom typu Molex, system umożliwia nam błyskawiczną zmianę ekspozycji i długoletnie bezawaryjne użytkowanie.

Jeden ekspozytor dla tabletów i smartphonów pozwala zmieniać eksponowane produty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dzięki swojej wszechstronności S2800 może błyskawicznie dostosować się do szybko zmieniającym się trendom sprzedażowym.

110dB oraz zróżnicowane sygnały alarmowe idealnie sprawdzają się w głośniejszych środowiskach.