Smartfony / tablety / VR

Seria 950
Seria S950 jest doskonałym sposobem na idealną ekspozycję telefonów, tabletów i aparatów fotograficznych. Kompaktowy rozmiar w połączeniu ze spiralnym, zewnętrznym przewodem sensora pozwalają klientowi swobodnie testować produkt, same pozostając niezauważalne. Zastosowane przemysłowe technologie, takie jak Molex, zapewniają trwałość i niezawodność. Główne cechy linii S950:

 • LED’owa sygnalizacja statusu zabezpieczenia
 • Zasilanie i ochrona ekspozycji poprzez port komunikacyjny (microUSB, USB typu C)
 • Prosta i szybka możliwość zmiany produktu na ekspozycji lub orientacji
 • Wbudowany zapasowy akumulator chroniący towar przy braku prądu
 • Skalowalność ochrony – możliwość implementacji regulowanych klamr
Seria 1060
Seria S1060 jest naszym flagowym rozwiązaniem. Zabezpieczenie typu Stand Alone instalowana w całości na blacie, nie wymagająca ingerencji w konstrukcję mebla. Przewód sensora zwijany jest za pomocą systemu łożysk zapewniając minimalny opór przy podnoszeniu i długotrwałą sprawność.

Innowacyjnymi rozwiązaniami są podwójna syrena alarmowa (jedna przy telefonie lub tablecie a druga w standzie) oraz dodatkowy port zasilająco – chroniący akcesoria (idealne narzędzie zwiększające sprzedaż poprzez cross merchandising). Główne cechy serii S1060 to:

 • Rozwiązanie nablatowe ze zwijanym przewodem sensora
 • Podwójna syrena – alarm przy urządzeniu utrudnia jego schowanie
 • Dodatkowe złącze pozwalające na ochronę i zasilanie akcesoriów
 • Brak mechanicznego połączenia pomiędzy sensorem a zwijaczem – komunikacja odbywa się wiązką podczerwieni
 • Mechaniczna blokada podnoszenia sensora
 • Skalowalność ochrony – możliwość implementacji regulowanych klamr
Seria 1560
Seria S1560 jest alternatywą dla S1060. Stand jest dużo niższy dzięki umieszczeniu zwijacza przewodu sensora pod blatem. Pozostałe funkcje są analogiczne do bliźniaczego rozwiązania.
Seria 2800
Seria 2800 to zabezpieczenie stworzone do zabezpieczania pełnej gamy produktów.

Jedną centralą możemy zabezpieczyć do 40 produktów.

Bardzo szeroka gama czujników umożliwia zabezpieczenie takich urządzeń jak smartphony, tablety, laptopy, aparaty foto, obiektywy, głośniki BT, smartwatche, słuchawki, golarki, szczoteczki i wiele wiele innych.

S2800 wyposażony w regulatory napięcia dostosują się do każdego zabezpieczanego urządzenia nie powodując przeładowania baterii.

Jest do idealny system do ekspozycji pełnej gamy produktów producenta.

Dzięki unikalnym złączom typu Molex, system umożliwia nam błyskawiczną zmianę ekspozycji i długoletnie bezawaryjne użytkowanie.

Jeden ekspozytor dla tabletów i smartphonów pozwala zmieniać eksponowane produty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dzięki swojej wszechstronności S2800 może błyskawicznie dostosować się do szybko zmieniającym się trendom sprzedażowym.

110dB oraz zróżnicowane sygnały alarmowe idealnie sprawdzają się w głośniejszych środowiskach.

Seria 3000
To jedyne na świecie bezprzewodowe zabezpieczenie do ekspozycji smartphonów, tabletów i gogli VR.

Innowacyjne rozwiązanie pozwala klientowi korzystać z eksponowanego produktu bez ograniczenia kablem.

Jako jedyne zabezpieczenie pozwala na najlepsze wrażenia podczas testowania gogli VR.

Produkt odłożony na bazę jest zasilany bezpośrednio z zabezpieczenia. Klient sam definiuje dwie strefy ochronne. Pierwszą jest koło o promieniu 10 cm – 6,25 metra, w której klienci swobodnie poruszają. Druga to okrąg o promieniu o 50 cm dłuższym niż pierwsza strefa. W niej klient jest ostrzegany delikatnym dźwiękiem o konieczności powrotu. Po jej przekroczeniu uruchamiana jest syrena alarmowa zarówno przy urządzeniu jak i przy standzie.

S3000 jest idealnym rozwiązaniem dla gogli VR, stref VIP czy poczekalni dla klientów.

LT03
Opracowany, aby zapewnić jeszcze większy komfort poznania laptopa.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, nowy LT03 zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo bez ograniczania klienta w testowaniu towaru. Lekki i dyskretny, LT03 jest idealnym rozwiązaniem dla laptopów.

Alarm przymocowany do laptopa zwiększa bezpieczeństwo chronionego produktu. Centrala alarmowa połączona jest z bazą za pomocą linki alarmowej odpornej na przecięcia. Dodatkowe gniazda z bazie przykręcanej lub przyklejanej do mebla, umożliwiają zastosowanie dodatkowych czujników chroniących np. baterie lub rysiki.

LT04
Syrena alarmu w rozwiązaniu LTO4 umieszczona na produkcie uniemożliwia niezauważone oddalenie się z kradzionym przedmiotem.

Ochrona w połączeniu z kablem odpornym na przecięcia i opcjonalne klamrami tworzą doskonałe zabezpieczenie. Innowacyjne rozwiązanie eliminuje uszkodzenia stojaka podczas próby kradzieży i pozwala na łatwą, natychmiastową ponowną instalacje.

Dodatkowe wyście pozwala zabezpieczyć akcesoria do telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pozwala eksponować akcesoria, co bezpośrednio zwiększa sprzedaż obu produktów.

Zainstalowany system pass-through umożliwia ładowanie produktu oryginalnymi ładowarkami co zapewnia urządzeniom właściwy prąd zasilania i obniża koszty.