Smartwatch / smartband

W1000
UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE STAND ALONE DO ZEGARKÓW, SMARTWATCH I SMARTBAND ZWIĘKSZAJĄCE DOZNANIA KLIENTA

W1000 łączy estetyczną ekspozycję, nowoczesny styl i idealne wykończenie na najwyższym poziomie. Rozwiązanie pozwala klientom na przymierzenie każdego rodzaju zegarka i testowanie wszystkich funkcji bez konieczności wzywania personelu.

Szybka instalacja możliwa jest dzięki zintegrowaniu alarmu, zwijacza przewodu i stopce w jedno rozwiązanie. Całość jest przystosowana do implementacji oryginalnych ładowarek dedykowanych do smartwatch’y. W1000 jest kompatybilne z IR Ecosystem oraz wspiera Access Manager.

WS1
ZAPEWNIJ KLIENTOWI NAJWIĘKSZE DOŚWIADCZENIA Z INTERAKCJI ZE SMARTWACHEM

System WS1 daje wiele możliwości ekspozycji produktu. Współpracuje z systemami S1060, S1560, S2800, LTO4 oraz może eksponować produkty samodzielnie.

WS1 jest przystosowany do współpracy ze wszystkimi smartwatchami i smartbandami takich firm jak Samsung, LG, Apple i Sony, chroni i ładuje, a zastosowanie uniwersalnej głowicy pozwoli na eksponowanie 99% produktów na rynku.

J704
IDEALNY PREZENTER BIŻUTERII, ZEGARKÓW, SMARTBAND, OBIEKTYWÓW, ITD…

J704 Jest doskonałym rozwiązaniem do prezentacji między innymi biżuterii, zegarków czy obiektywów fotograficznych. Prezentowane produkty dzięki unikalnej konstrukcji zarówno uchwytów jak i osłony są doskonale eksponowane.

Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom, produkty zabezpieczone J704 mogą być również zasilane, dzięki czemu zwiększamy zainteresowanie potencjalnego klienta asortymentem.

Gablota zamykana i otwierana jest unikatowym kluczem IR z unikalnym kodem.