Zamki inteligentne


L 410
Wyjątkowy zamek do przesuwnych drzwi szklanych. Nie wymaga wiercenia otworów w szkle. Instalacja zamka zajmuje mniej niż 10 sekund!! Gabloty szklane zyskają nowy innowacyjny wygląd. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock L410 nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

L410 został zaprojektowany tak ułatwić przesuwanie szyby. Możesz korzystać z niego jak z klamki. Pozwala to na zachowanie czystości szklanych drzwi. Zamek wyposażony z w samozamykacz wyręcza Cie z konieczności zamykania za sobą gabloty. L410 tylko otwierasz.


L 430
Wyjątkowy zamek do drewnianych szuflad bądź drzwiczek. Meble zyskają nowy innowacyjny wygląd. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock L430 nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

L430 został wyposażony z w samozamykacz wyręcza Cie z konieczności pamiętana o konieczności zamknięcia zamka za każdym razem. L430 tylko otwierasz.


L 440
Jedyny na rynku zamek do szklanych gablot. L440 instaluje się bez konieczności wiercenia jakiegokolwiek otworu. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock L440 nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

L440 został wyposażony z w samozamykacz wyręcza Cie z konieczności pamiętana o konieczności zamknięcia zamka za każdym razem. L440 tylko otwierasz. Zamek został zaprojektowany tak aby ułatwić otwieranie szklanych drzwi, pozostawiając je z czystości.


ShowCase Lock
Zamek przygotowany dla gablot ze szklanymi drzwiami. SHOWCASE instaluje się bez konieczności wiercenia jakiegokolwiek otworu w szkle. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock SHOWCASE nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

SHOWCASE został t został zaprojektowany tak aby ułatwić otwieranie szklanych drzwi, pozostawiając je z czystości. Dodatkowe blokady pozwalają zabezpieczyć drugie drzwiczki bez konieczności montowania drugiego zamka.


Plunger Lock
Wyjątkowy zamek do przesuwnych drzwi. Gabloty zyskają nowy innowacyjny wygląd. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock PLUNGER nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

PLUNGER został zaprojektowany tak ułatwić przesuwanie szyby. Możesz korzystać z niego jak z klamki. Pozwala to na zachowanie czystości szklanych drzwi. PLUNGER można zamontować zarówno w ramie zamiast tradycyjnego zamka jak i na szybie.


Cam Lock
Wyjątkowy zamek do drzwiczek meblowych. Gabloty zyskają nowy innowacyjny wygląd. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock cam lock nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną chronione.

CAM LOCK dostępny jest z wieloma ryglami, tak aby pasował do wszystkich szafek.


Drawer Lock
Wyjątkowy zamek do szuflad meblowych. Szuflady zyskają nowy innowacyjny wygląd. Zwiększa się prestiż i szybkość obsługi klienta. Już nigdy nie będziesz szukał odpowiedniego klucza. Wszystkie zamki obsługiwane są jednym kluczem. Smart lock DRAWERLOCK nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, dzięki temu wiesz ze chronione przez niego rzeczy zawsze pozostaną zabezpieczone.

DRAWERLOCK dostępny jest z wieloma ryglami, tak aby pasował do wszystkich szuflad.