Nowe otwarcia ALDO

Aldo Złote Tarasy Warszawa

Międzynarodowa sieć sklepów z obuwiem ALDO otworzyła na nowo dwa salony. ALDO przeprowadziło modernizację salonu w Złotych Tarasach w Warszawie oraz lokalu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Kompleksowe prace wykończeniowe w lokalach ALDO wykonała firma
SKYNET Polska, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej. W ramach podpisanego kontraktu zostały wykonane wewnętrzne prace budowlano-wykończeniowe, instalacje elektryczne, oświetlenia i wentylacyjne.Złote Tarasy to wyjątkowe miejsce na modne zakupy i najlepszą miejską rozrywkę, położone w samym sercu Warszawy. Salon ALDO w Złotych Tarasach istnieje od dawna. W styczniu dokonano modernizacji salonu o powierzchni 115m2, zgodnie z nowymi standardami designu ALDO, wyposażając go dodatkowo w ekrany projekcyjne.

Pod koniec lutego w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej ALDO otworzyło w nowej odsłonie salon o łącznej powierzchni 135 m2. Projekt sklepu zyskał szeroką witrynę i jest zgodny ze stylistyką nowego konceptu kanadyjskiej sieci, z kontrastowymi i jednocześnie zbalansowanymi kolorami.

Nowy koncept kanadyjskiej sieci ALDO to nowoczesne podejście do przestrzeni, minimalizm, geometryczne formy, klasyczne połączenie czerni i bieli Benjamin Moore przeplatają się z ceramiką w kolorze ciepłego drewna od Keope.

Aldo Galeria Bałtycka Gdańsk

Posted in: