O firmie

Skynet Polska zajmuje stabilną i wiarygodną pozycję na polskim rynku zapewniając fachową realizację oraz profesjonalną obsługę. Oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w branży instalacyjnej i budowlanej, jest wykonawcą projektów powierzchni biurowych, komercyjnych i przemysłowych, instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej i systemów zarządzania budynkami, dostawcą rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów bezpieczeństwa, instalacji niskoprądowych i teleinformatycznych, a także instalacji sanitarnych i HVAC.

Skynet Polska

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów o bardzo dużej skali i stopniu skomplikowania, zakres usług obejmuje wykonawstwo, optymalizację projektu, doradztwo, projektowanie, instalowanie, uruchomienie oraz konserwację i serwis dostarczanych rozwiązań przeznaczonych dla biur, przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych, branży usługowej, handlu detalicznego oraz instytucji państwowych.

WYSOKA JAKOŚĆ

SKYNET Polska jest firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku polskim. Od początku swojej działalności firma szczególny nacisk kładzie na tworzenie nowoczesnych systemów dostosowanych do potrzeb Klientów. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, oraz profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, niezależnie od jego skali i stopnia skomplikowania.

Skynet Polska Skynet Polska
Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług dostosowanych do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Wiemy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu są ludzie, dlatego nieustannie dążymy do podnoszenia kompetencji naszych pracowników. Inwestujemy w nasz zespół, podnosząc kwalifikacje inżynierów i techników poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia. Zdobywaliśmy doświadczenie podczas realizacji najbardziej wymagających projektów o różnej skali i stopniu skomplikowania. Wszystkie prace jakie prowadzimy, wykonywane są z najwyższą starannością. Profesjonalne podejście do Klienta oraz rzetelne wypełnianie powierzonych zadań sprawiają, że nasze usługi cechują się najwyższą jakością.

ZAKRES USŁUG

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektów. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, wśród których znajdują się najwyższej klasy projektanci, inżynierowie oraz kierownicy projektu.

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie:

  • Prace ogólnobudowlane Fit out
  • Rozwiązania dla handlu i logistyki
  • Technologie bezpieczeństwa dla przemysłu
  • Instalacje elektryczne i teletechniczne
  • Wentylacja, HVAC

Oferujemy fachowe doradztwo przy opracowywaniu koncepcji nowych rozwiązań.

W zakresie naszych usług znajdują się:

  • doradztwo
  • projektowanie
  • instalacja
  • konfiguracja oraz uruchomienie
  • obsługa konserwacyjno-serwisowa

SERWIS I KONSERWACJA

Dbamy o sprawność i najwyższe parametry pracy instalacji i systemów budynkowych. Wykonujemy regularne przeglądy konserwacyjne urządzeń, dzięki czemu możliwa jest ich niezawodna praca przez lata. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczowym czynnikiem mającym wpływ na efektywność zainstalowanych systemów, jest ich skuteczne i nieprzerwane działanie, dlatego priorytetowo traktujemy wszystkie zgłoszenia dotyczące awarii. W zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zapewniamy naszym Klientom szybką reakcję serwisową (już od 4 godzin). Duży nacisk kładziemy na elastyczność i profesjonalizm podejmowanych działań, które pozwalają szybko usunąć usterkę. Gwarantujemy terminową realizację zleconych prac oraz zadowolenie Klientów z jakości wykonywanych usług.