SKYNET Polska – dwa nowe salony ALDO

Międzynarodowa sieć sklepów z obuwiem ALDO zrealizowała kolejny etap  planów inwestycyjnych na rok 2016. ALDO dołączyło do grona najemców galerii Posnania – jednego z największych obiektów handlowych w Polsce oraz przeprowadziło relokację i modernizację istniejącego salonu w Galerii Krakowskiej.

Kompleksowe prace wykończeniowe w lokalach ALDO wykonała firma SKYNET Polska, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej. W ramach podpisanego kontraktu zostały wykonane wewnętrzne prace budowlano-wykończeniowe, instalacje elektryczne, oświetlenia i wentylacyjne.

W Poznaniu w nowo otwartej Galerii Posnania ALDO otworzyło swój największy w Polsce salon o łącznej powierzchni 216m2. Projekt sklepu jest zgodny ze stylistyką nowego konceptu, ale zawiera dodatkowe elementy premium, takie jak ekrany projekcyjne czy wydzielona duża ekspozycja z akcesoriami.

Galeria Krakowska to szczególne miejsce na mapie centrów handlowych. Salon ALDO w Galerii Krakowskiej był od dawna, nie mniej przy okazji relokacji sklepu (poziom -1), postanowiono odświeżyć wygląd sklepu i zastosować rozwiązania podobne do flagowego konceptu zastosowanego w Posnanii.

Posted in: